Apple Pay wchodzi do Europy

Apple Pay wkracza do Europy! Jeden z najpopularniejszych systemów płatności cyfrowych na świecie teraz oferuje swoje usługi użytkownikom w Europie. Konsumenci będą mogli skorzystać z obszernego wyboru sklepów i aplikacji oraz łatwej i bezpiecznej płatności, którą Apple proponuje.

Mieszkańcy leżących nad Morzem Śródziemnym krajów, takich jak Turcja, Grecja, Cypr i Portugalia mogą teraz łatwo płacić dzięki Apple Pay, korzystając ze swojego iPhone’a lub Apple Watch. Użytkownicy można kolegować swoje karty debetowe i kredytowe z systemem Apple Pay bezpośrednio z aplikacjami bankowymi lub portfelami iCloud.

Dodatkowo Apple Pay ma wdrożyć funkcję przelewów gotówkowych, dostarczając konsumentom bezpieczną, szybszą i przyjazną dla użytkownika metodę do realizacji płatności. Wymiana dolara na euro jest już dostępna we Francji, Austrii, Danii, Irlandii i Szwecji. Inne kraje Europy mają wejść wkrótce.

Apple Pay wchodzi do Europy i na razie jest dostępny jedynie dla konsumentów zajmujących się handlem. Apple Pay to technologia płatnicza mobilna, która pozwala użytkownikom realizować płatności za pośrednictwem ich smartfonów lub zegarków. Usługa płatnicza mobilna była już dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Singapurze, Hongkongu i Japonii.

Apple Pay będzie dostępne w 80% banków w Niemczech i Wielkiej Brytanii oraz w większości banków we Francji, Szwecji i Danii, gdzie użytkownicy będą mogli dokonywać bezpiecznych transakcji za pośrednictwem aplikacji Apple Pay.

Użytkownicy Apple Pay będą mogli wykonywać bezgotówkowe transakcje prosto poprzez swoje urządzenie, bez potrzeby posiadania portfela lub karty kredytowej. Apple podaje, że dzięki integracji technologii tokenizacji i systemu biometrycznego Touch ID usługa jest bezpieczna i skuteczna. Firma twierdzi, że wdrożenie tej nowej usługi oznacza szybsze transakcje i większe bezpieczeństwo dla użytkownika.

Apple Pay przynosi nam niespotykaną nigdy wcześniej skalę wykorzystania usług mobilnych do dokonywania bezpiecznych płatności w sklepach stacjonarnych i online. Dostarczy on również ulepszone doznania z zakupami i przyczyni się do lepszych wrażeń klienta. Obywatele Europy bardzo się cieszyli szybkiemu i skutecznemu rozwojowi tej usługi.

Apple Pay, jedna z najbardziej popularnych usług płatności mobilnych na świecie, wchodzi do Europy! Apple poinformowało, że jego Apple Pay zostanie oficjalnie uruchomiony w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Użytkownicy Apple Pay będą mogli bezpiecznie przechowywać swoje karty płatnicze w usłudze i wykonywać bezgotówkowe transakcje za pośrednictwem telefonu lub innego urządzenia.

Usługa Apple Pay jest łatwa w użyciu. Po prostu dodajesz swoje karty płatnicze do usługi i możesz je używać do wykonywania szybkich i bezpiecznych transakcji. Apple Pay chroni dane twoich kart za pośrednictwem systemu szyfrowania danych oraz technologii biometrycznych Touch ID, Face ID lub kodu PIN.

Również sprzedawcy mogą skorzystać z tej opcji płatności. Sprzedawcy będą mieli możliwość akceptowania transakcji Apple Pay we wszystkich sklepach stacjonarnych, które posiadają ekran dotykowy lub też w dowolnym sklepie internetowym umożliwiającym handel mobilny.

Apple Pay przeznacza nadzieje na rozpowszechnienie bezgotówkowych form płatności na terenie Europy. Jednocześnie daje konsumentom możliwość dokonywania szybkich, bezpiecznych i prostych transakcji. Po prostu dodaj swoje karty do usługi i ciesz się nowymi możliwościami!

Polacy kochają swoje Apple Pay. Od czasu, gdy Apple weszło na rynek Europy, używanie systemu Apple Pay przy płatnościach mobilnych wzrosło. Dlatego też Apple postanowił wdrożyć swój system płatności bezgotówkowych do jeszcze większej liczby europejskich krajów.

13 października Apple poinformowało, że Apple Pay będzie dostępny w Estonii, Polsce, Grecji i Portugalii. Klienci będą mogli zacząć używać swoich kart debetowych i kredytowych zarejestrowanych online za pośrednictwem banków partnerskich podczas dokonywania płatności w sklepach stacjonarnych lub aplikacjach mobilnych.

Ta nowa funkcja to doskonały sposób na dodanie wygody w naszym sklepowym doświadczeniu. Oznacza to, że nie trzeba będzie już trzymać przy sobie gotówki lub portfela, aby każda płatność była bezproblemowa i bezpieczna. Po prostu przytrzymaj telefon w miejscu płatności do skanowania, naciskając Touch lub Face ID lub odblokowując ekran iPhone’a iPhone’a X lub nowszy model. Po chwili od potwierdzenia można zobaczyć: transakcja została zakończona sukcesem!

Otwarcie rynku płatności mobilnych przez Apple oznacza nowe szanse dla konsumentów oraz usług finansowych w całej Europie. Mamy nadzieję, że nowa funkcja będzie dostarczać uczestnikom rynku usprawnionego doświadczenia i wygody w procesie płatności oraz lepszej jakości produktów.

Related Post