stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Visa i PayPal razem w NFC

Visa Paypal

 

PayPal, który początkowo był przeciwny wprowadzaniu technologii Near Field Communication do płatności mobilnych wczoraj uczynił bardzo duży krok w jej stronę – ogłosił, wraz z Visa, długoplanowe partnerstwo strategiczne, które umożliwi użytkownikom PayPal w USA mobilne płatności zbliżeniowe via NFC.

Zgodnie z umową partnerską PayPal dołączy do Visa Digital Enablement Program (VDEP), która to usługa daje firmom współpracującym z Visa łatwiejszy i szybszy dostęp do technologii bezpiecznej tokenizacji (Visa Safe Token Technology).
Dzięki współpracy dwóch płatniczych gigantów klienci Visa będą mieli łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do płatności mobilnych, klienci PayPal i portfela mobilnego Venmo (którego właścicielem jest PayPal) uzyskają szersze możliwości korzystania z ich usług. Skorzystają również wydawcy kart i sklepy: dzięki większemu bezpieczeństwu (VDEP) oraz poprawieniu User Experience można spodziewać się znacznego wzrostu zarówno w ilości jak i wysokości transakcji przy wykorzystaniu płatności mobilnych via NFC (które przecież czerpią środki z kart płatniczych).

 

2 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.