stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Trendy w “gadżetach do noszenia”

 

Wearable technology

„Wearable technology”, czyli gadżety do noszenia, lub też „elektroniczna galanteria”, „elektrodzież”, „gadżet ubraniowy”, „gadżeteria” (pojawia się tez określenie „sprytnosze”) są coraz częściej spotykane.

Rodzajów „elektroniki do noszenia” jest już tak wiele, że z powodzeniem można skompletować cały strój  – i to na kilka różnych okazji i warunków pogodowych.

Opierając się na raportach i analizach takich firm, jak CB Insights, Tractica, Cisco, czy Future Consulting, Raconteur stworzył infografikę, przedstawiającą rosnący rynek oraz najnowsze trendy w wearable technology.

Infografika jest dostępna tutaj: http://raconteur.net/infographics/wearable-technology-global-market-outlook

2 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Polska , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.