stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Samsung Pay opóźniony

injong rhee
Samsung Pay wejdzie na rynek później niż początkowo planowano, jak ogłosił Dr Injong Rhee, Wice-Prezes Handlu Mobilnego w Samsungu na „Samsung Electronics 2015 Investors Forum”.
Usługa, która miała pojawić się latem tego roku (była nawet mowa o lipcu) wystartuje we wrześniu w Korei Płd. i Stanach Zjednoczonych, a później w Europie, Chinach, Australii i Ameryce Płd..
Dr Rhee ujawnił też, że Samsung nie planuje bezpośrednio konkurować z Google i Android Pay, a także, że istnieje możliwość, że Samsung Pay będzie kompatybilny z Android Pay.

3 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Polska , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.