stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2013/10/banner_forum.jpg

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC

Do pobrania:

Agenda Forum: Agenda.pdf                                                               Formularz zgłoszeniowy:  Formularz zgłoszeniowy.doc

 

Portal NFCidea.pl po raz kolejny zaprasza do udziału w najważniejszej w Polsce Konferencji dotyczącej komunikacji bliskiego zasięgu, płatnościom mobilnym i technologii mobilnej.

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC odbędzie się 6 listopada 2013 w Business Center Club w Warszawie.

Celem Forum jest prezentacja najnowszych zastosowań technologii płatności zbliżeniowych i NFC, stworzenie platformy dialogu i miejsca wymiany poglądów, edukacja  przedsiębiorstw dotycząca możliwości jakie niesie wykorzystanie technologii oraz  wymiana informacji i opinii między dostawcami technologii a jej odbiorcami. Przede wszystkim jednak misją Forum jest pokazanie, że Polska należy do liderów wprowadzających najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W ciągu jednego dnia ponad 150 osób, gości z Polski i zagranicy, wymieni się, podczas paneli oraz dyskusji, swoją wiedzą oraz doświadczeniem na tym polu. Polska to najważniejsze i największe ogniwo w infrastrukturze NFC, płatności mobilnych i marketingu. Nasze idee podbijają i inspirują. Jesteśmy trzecią, a niektórzy nawet twierdzą, że pierwszą potęgą światową, posiadającą najlepsze rozwiązania i najbardziej chłonny rynek. Dlatego nasz kraj cieszy się dużym zainteresowaniem zagranicznych Partnerów, a nasza Konferencja wysuwa się na czele innych podobnych, światowych spotkań w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Już dziś możemy powiedziec, że swój udział potwierdzili najważniejsze firmy, takie jak MasterCard, Gemalto, Giesecke & Dievrient i Orange.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona liderów i podczas tego spotkania podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem prosimy o kontakt z nami już dziś.

Organizator Forum – portal NFCidea.pl, to największe w Polsce źródło wiedzy oraz platforma wymiany doświadczeń i informacji. Od kilku lat obiera kierunek na rozwój nowych technologii i tworzy dla wszystkich zainteresowanych platformę dialogu oraz źródło informacji. W związku z rozwojem i coraz większym zainteresowaniem treściami publikowanymi na portalu, jak również prężną działalnością marketingową, portal coraz częściej doceniany jest w Polsce i zagranicą. Portal jest Partnerem Medialnym konferencji i wystaw na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Rosji i in.