stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

NFC na Igrzyskach w Rio

Visa in Rio

VISA wyposaży wybraną grupę 45-ciu sportowców, którzy biorą udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio w pierścienie z chipem NFC od Gemalto, który umożliwi im dokonanie płatności zbliżeniowe ruchem dłoni.

Pierścienie NFC, które zaprojektowała firma McLear & Co są wodoodporne (do 50 m), nie wymagają ładowania i są już dostępna na Kickstarterze – https://www.kickstarter.com/projects/mclear/nfc-ring-2016-range-one-smart-ring-unlimited-possi.

VISA zapowiedziała, że aktywuje około 4 000 POS na terenie Igrzysk Olimpijskich w Rio w celu promocji projektu oraz aby ułatwić właścicielom pierścienia NFC jak najczęstsze korzystanie z wygodnej metody płatniczej.

2 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.