stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Lima – gadżet na każdy system operacyjny

lima 2

 

Lima to urządzenie umożliwiające wymianę plików pomiędzy urządzeniami z różnymi systemami operacyjnymi – Windows, Mac, Android, iOS. Wystarczy podłączyć Lima pod Internet kablem Ethernet i z dowolnymi urządzeniami (łącznie 8 TB max) z zainstalowaną Lima App i już można przenosić pliki z urządzenia na urządzenie be względu na system operacyjny. Pomimo tego, ze Lima wymaga podłączenia do Internetu, żeby działać to żadne pliki nie są przechowywane w Chmurze – czyli są bezpieczne na urządzeniach.

Lima kosztuje ok. 149$.

 

 

4 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Polska , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.