stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Apple Watch jako klucz do hotelu

apple watch spg keyless

Sieć hoteli Starwood Hotels & Resorts Worldwide udostępniła aplikację mobilną, która umożliwia używanie Apple Watch jako klucza do pokoju hotelowego. Jest to dostępne już w ponad 100 hotelach na całym świecie, króre wprowadziły system SPG Keyless, który umożliwia otwieranie drzwi via Bluetooth za pomocą urządzeń mobilnych z iOS lub Androidem – teraz, po aktualizacji także Apple Watch’em.
Po zarejestrowaniu się w hotelu na smartwatch’u z aplikacją SPG pojawi się ikonka klucza hotelowego i napis „tap to unlock”. Żeby można było korzystać z Apple Watch jak z klucza musi on być połączony z iPhone.

 

 

3 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.