Apple Pay wchodzi do Europy

Podobnie jak wiele firm, Apple Pay to globalna technologia, która stała się integralną częścią codziennego życia. Usługa „Zapłać za pomocą iPhone’a” pozwala ludziom płacić za zakupy za pomocą iPhone’a, bez konieczności posiadania fizycznej karty kredytowej lub gotówki osobiście.

Ten artykuł dotyczy wprowadzenia Apple Pay w Europie i tego, jak wpłynie to na sposób, w jaki konsumenci korzystają z płatności mobilnych na całym kontynencie.

Apple Pay to usługa płatności mobilnych, która umożliwia użytkownikom wysyłanie pieniędzy na iPhone’a, iPada lub Maca. Działa jako wirtualny portfel i może być używany do płatności cyfrowych, takich jak Apple Pay, PayPal, Venmo i inne.

Europa jest obecnie popularnym miejscem zakupów. To miejsce przeznaczenia milenialsów, którzy są przyzwyczajeni do wydawania dużych pieniędzy na zakupy. Apple Pay może pomóc w zwiększeniu sprzedaży i przyciągnięciu nowych klientów.

Apple Pay to kolejna wielka rzecz do płatności. Ma na celu wykorzystanie technologii predykcyjnej, aby transakcje były wygodniejsze i bezpieczniejsze.

W erze płatności online wielu sprzedawców detalicznych przeszło z terminali w punktach sprzedaży na systemy „płatności mobilnych”. Jednym ze sposobów, w jaki Apple Pay mógł wejść do Europy, jest włączenie go do systemu płatności mobilnych. Wybrali Niemcy jako rynek testowy dla swojego produktu i byli w stanie uzyskać licencję przedsiębiorstwa w Niemczech. Używany system kart to EMV i możesz go używać ze swojego iPhone’a za pomocą aplikacji Apple Pay.

Apple Pay jest dostępny w kilku krajach, ale jeszcze nie przeszedł przez staw. Jest bardzo niewiele banków, które akceptują Apple Pay jako środek płatniczy, a Apple nie chce napotkać żadnego oporu ze strony europejskich regulatorów i władz.

Według szefa Organizacji Usług Płatniczych (PSO) we Francji nie było powodu, by Apple czekał na Europę. Powiedział, że brak akceptacji ze strony międzynarodowych graczy nie wpłynął na ich plany uruchomienia serwisu aplikacyjnego. Powiedział: „To [Apple Pay] nie liczy się do kontynuowania tej sprawy. Zapytano wielu detalistów o zaakceptowanie tego, a biorąc pod uwagę, że mamy ponad 4000 sklepów w samej Francji… prędzej czy później stanie się to, ponieważ rezonuje z klientami detalicznymi na całym świecie”.

Technologia blockchain, na której opiera się Apple Pay, została uruchomiona we wrześniu 2016 roku we współpracy z amerykańskim bankiem JPMorgan Chase.

Pojawienie się bitcoina, który po wprowadzeniu 5 stycznia 2009 r. był akceptowany jako płatność za towary i usługi u ponad tysiąca sprzedawców na całym świecie, doprowadziło do większego zainteresowania technologiami blockchain. Doprowadziło to do rosnącej liczby firm i startupów blockchain, które poświęcają się opracowywaniu rozwiązań, które umożliwiłyby korzystanie z technologii blockchain bez dostępu do wiedzy technicznej lub finansowania.

Apple Pay to system płatności, który działa całkowicie na urządzeniu mobilnym danej osoby. Działa z tym samym chipem NFC i technologią przypominającą odcisk palca, co Apple Pay (Apple Pay). Karta Apple Pay Cash została po raz pierwszy wprowadzona w 2014 roku i została powszechnie przyjęta w Europie. Początkowo pojawiły się pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa tego procesu transakcji, ale do tej pory nie zgłoszono żadnych poważnych problemów związanych z bezpieczeństwem.

Apple Pay to elektroniczny system płatności, który działa poprzez połączenie telefonu z paskiem magnetycznym w portfelu. Jest to system płatności, z którego można korzystać w wielu miejscach w Europie i poza nią.

Pozwala płacić za rzeczy, które normalnie musiałbyś wyjąć z kieszeni i schować za nimi, takie jak bilety autobusowe lub płacenie za kawę w sklepie.

Umożliwia robienie zakupów jednym dotknięciem, co oszczędza czas i zmniejsza ryzyko przeciągnięcia przez kogoś, kto może nie rozumieć, co się dzieje – o tym, jak wygodne będzie, gdy zostanie uruchomione.

Apple Pay to system płatności, który będzie używany w przyszłości do dokonywania płatności. Umożliwia korzystanie ze smartfona zamiast gotówki. Aby uczynić Apple Pay bardziej dostępnym, w teście systemu biorą teraz udział cztery kraje: Francja, Niemcy, Hiszpania i Włochy.

Apple Pay to system płatności mobilnych, który umożliwia dokonywanie płatności bez wprowadzania kodów PIN. Apple Pay umożliwi sklepom oferowanie niektórych swoich produktów i usług za pomocą urządzeń Apple lub iPhone’ów, których jeszcze nie sprzedali, i ostatecznie umożliwi płatności internetowe w punktach sprzedaży (punktach sprzedaży), które akceptują Apple Pay.

Related Post