stickyimage

Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC 2012 już 27 września!

Czytaj więcej
http://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpghttp://www.nfcidea.pl/wp-content/uploads/2017/03/cryptotech-banner.jpg

Apple Pay rusza w Szwajcarii

 

apple pay switzerland 2

7 lipca Apple Pay, które umożliwia zakupy w sklepach oraz w aplikacjach przy użyciu technologii NFC, stała się dostępna w Szwajcarii.

Apple Pay jest wspierane w Szwajcarii przez MasterCard oraz Visa, a także przez wydawców kart Bonus Card, Cornercard i Swiss Bankers. Płatności NFC przy użyciu urządzenia z iOS 8.1+ można już dokonać w sklepach: Aldi, Avec, C&A, K Kiosk, Mobile Zone, P&B, Spar oraz TopCC.

Jest to pierwsza część planowanego rozwoju usługi płatności mobilnej Apple, zapowiedzianego na czerwcowej konferencji WWDC 2016 w San Francisco. Następnym krajem, który „otrzyma” usługę Apple Pay jest Francja, w której będzie ona dostępna już za 3 dni (15 lipca).

Apple Pay jest już dostępne w USA, Kandzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Chinach, Singapurze oraz Szwajcarii.

2 lata ago by in Aktualności , Najważniejsze , Zagranica. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.